Kontakt

Besöks- och postadress

Gata Postnummer / Ort Telefonnummer E-post
Östra Kanalgatan 3 211 41 Malmö 040-631 44 00 malmo@cybergymnasiet.se

Skolledning

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Lotta Juvin Rektor 040-631 44 09 lotta.juvin@cybergymnasiet.se
Christin Wraae Koordinator 040-631 44 27 christin.wraae@cybergymnasiet.se
Christina (Stina) Sass EHT-chef/Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Anna Gadén Programchef HV/EE 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Programchef NA/TE 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Programchef SA/HU/ES 040-631 44 36 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

 

Elevvård / SYV

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Christina (Stina) Sass Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Kristina Wallentin  Studievägledare 040-631 44 06 kristina.wallentin@cybergymnasiet.se
Peter Rosenqvist Elevassistent 040-631 44 28 peter.rosenqvist@cybergymnasiet.se
Eylem Yilmazer Elevassistent föräldraledig 2017/2018
Bahar Osman Elevassistent 040-631 44 03 bahar.osman@cybergymnasiet.se
Susanna Thurell Skolsköterska 040-631 44 15 susanna.thurell@cybergymnasiet.se
Mirjam Västskär Speciallärare 040-631 44 04 mirjam.vastskar@cybergymnasiet.se
Cliff Soukka Elevstödjare 040-631 44 23 cliff.soukka@cybergymnasiet.se

 

Vaktmästeri

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Mariusz Lewinski Fastighetsansvarig 0768-852414 mariusz.lewinski@cybergymnasiet.se

Lärare

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Abdorreza Toosi Elteknik/Mekatronik/Datorteknik 040-631 44 11 abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se
Anna Berggren Kemi/Teknik 040-631 44 07 anna.berggren@cybergymnasiet.se
Anna Gadén (förstelärare) Frisörämnen 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Arvid Jonsson Matematik 040-631 44 07 arvid.jonsson@cybergymnasiet.se
Bo Nilsson Elkompetens/Ellära 040-631 44 05 bo.nilsson@cybergymnasiet.se
Emina Selimovic Matematik föräldraledig t.o.m. jan-2018
Fredrik Svensson Fotografisk bild/Matematik/Programmering 040-631 44 40 fredrik.svensson@cybergymnasiet.se
Gitte Hildebrandt Entreprenörskap/Danska 040-631 44 36 gitte.hildebrandt@cybergymnasiet.se
Gustav af Sandeberg (förstelärare) Samhällskunskap föräldraledig t.o.m jan-2018
Hans Skäremo Fysik/Matematik 040-631 44 07 hans.skaremo@cybergymnasiet.se
Helena Walker Lidén Svenska/Svenska som andraspråk 040-631 44 11 helena.walkerliden@cybergymnasiet.se
Jan Ekenberg (förstelärare) Medieämnen/Bild 040-631 44 40 jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
Josefin Magnusson (förstelärare) Engelska/Historia 040-631 44 11 josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
Josefin Åkesson Frisörämnen 040-631 44 11 josefin.akesson@cybergymnasiet.se
Leif Sahlqvist Språk/Latin 040-631 44 40 leif.sahlqvist@cybergymnasiet.se
Malin Olausson Biologi/Bioteknik/Svenska 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
Maria Eriksson Svenska som andraspråk 040-631 44 07 maria.eriksson@cybergymnasiet.se
Martin Mars Engelska/Historia/Naturkunskap 040-631 44 07 martin.mars@cybergymnasiet.se
Mats Johansson Elämnen 040-631 44 11 mats.johansson@cybergymnasiet.se
Natasha Hägg Estetisk kommunikation/Historia/Idrott/Teater 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Geografi/Samhällskunskap 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
Oscar Zeime Idrott/Matematik 040-631 44 11 oscar.zeime@cybergymnasiet.se
Rebecka Bengtsson Svenska/Religion 040-631 44 07 rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
Robin Kristiansson Filosofi /Samhällskunskap/Sociologi 040-631 44 36 robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
Susanne Eneroth Gränssnittsdesign 040-631  44 07 susanne.eneroth@cybergymnasiet.se
Tobias Ogenblad Svenska/Historia 040-631 44 36 tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Media/Psykologi 040-631 44 36 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

Mentorer

Klass Mentor Telefonnummer E-post
C17El Abdorreza Toosi/Oscar Zeime 040-631 44 11  abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se  oscar.zeime@cybergymnasiet.se
C17EsHu Natasha Hägg 040-631 44 40  natasha.hagg@cybergymnasiet.se
C17Hv Anna Gadén 040-631 44 16  anna.gaden@cybergymnasiet.se
C17Na Maria Eriksson 040-631 44 07  maria.eriksson@cybergymnasiet.se
C17Sa Fredrik Svensson/Gitte Hildebrant 040-631 44 40/040-631 44 36  fredrik.svensson@cybergymnasiet.se  gitte.hildebrandt@cybergymnasiet.se
C17Te Rebecka Bengtsson 040-631 44 07  rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
C16El Josefin Magnusson 040-631 44 11  josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
C16Es  Natasha Hägg 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
C16Hu  Tobias Ogenblad 040-631 44 36  tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
C16Hv  Josefin Åkesson 040-631 44 16  josefin.akesson@cybergymnasiet.se
C16Na  Malin Olausson 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
C16Sa Tobias Ogenblad 040-631 44 36 tobias.ogenblad@cybergymnasiet.se
C16Te Hans Skäremo 040-631 44 07 hans.skaremo@cybergymnasiet.se
C15El Mats Johansson  040-631 44 05 mats.johansson@cybergymnasiet.se
C15Es  Jan Ekenberg 040-631 44 40  jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
C15Hv  Anna Gadén  040-631 44 16 anna.gaden@cybergymnasiet.se
C15Na Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se
C15Sa  Robin Kristiansson  040-631 44 36  robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
C15Te  Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se

Undrar du något?

Det är inte konstigt att ha en massa frågor i huvudet om gymnasiet. Kolla först in vår Frågor och Svar-sida där du förhoppningsvis finner svaret. Vill du ställa en fråga du inte funnit svar på gör du det här nedanför.

>