Kontakt

Här hittar du adress- och kontaktdetaljer till skolans personal och lokaler. Om du har ett särskilt ärende, som frågor om datum och tider för Öppet Hus, information om våra program etc, gå in under respektive sida så når du rätt ansvarig person. På sidan Dokument & Blanketter finner du även våra styrdokument samt formulär för klagomål.

Besöks- och postadress

Gata Postnummer / Ort Telefonnummer E-post
Östra Kanalgatan 3 211 41 Malmö 040-631 44 00 malmo@cybergymnasiet.se
CyberHair – kundmottagning (måndagar) 040-631 44 42

Skolledning

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Lotta Juvin Rektor 040-631 44 09 lotta.juvin@cybergymnasiet.se
Christin Wraae Koordinator 040-631 44 27 christin.wraae@cybergymnasiet.se
Christina (Stina) Sass EHT-chef/Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Anna Gadén Programchef HV/EE 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Programchef NA/TE 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Programchef SA/HU/ES 040-631 44 36 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

 

Elevvård / SYV

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Christina (Stina) Sass Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Kristina Wallentin  Studievägledare 040-631 44 06 kristina.wallentin@cybergymnasiet.se
Peter Rosenqvist Elevassistent tjänstledig VT-2018
Eylem Yilmazer Elevassistent föräldraledig 2017/2018
Adnana Zukancic vik. elevassistent 040-631 44 28 adnana.zukancic@cybergymnasiet.se
Bahar Osman vik. elevassistent 040-631 44 03 bahar.osman@cybergymnasiet.se
Susanna Thurell Skolsköterska 040-631 44 15 susanna.thurell@cybergymnasiet.se
Mirjam Västskär Speciallärare 040-631 44 04 mirjam.vastskar@cybergymnasiet.se
Cliff Soukka Elevstödjare 040-631 44 23 cliff.soukka@cybergymnasiet.se

 

Vaktmästeri

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Mariusz Lewinski Fastighetsansvarig 0768-852414 mariusz.lewinski@cybergymnasiet.se

Lärare

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Abdorreza Toosi Elteknik/Mekatronik/Datorteknik 040-631 44 11 abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se
Anna Berggren Kemi/Teknik 040-631 44 07 anna.berggren@cybergymnasiet.se
Anna Gadén (förstelärare) Frisörämnen 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Arvid Jonsson Matematik/Fysik 040-631 44 07 arvid.jonsson@cybergymnasiet.se
Bo Nilsson Elkompetens/Ellära 040-631 44 05 bo.nilsson@cybergymnasiet.se
Emina Selimovic Matematik 040-631 44 36 emina.selimovic@cybergymnasiet.se
Fredrik Svensson Fotografisk bild/Matematik/Programmering 040-631 44 40 fredrik.svensson@cybergymnasiet.se
Gitte Hildebrandt Entreprenörskap/Danska 040-631 44 40 gitte.hildebrandt@cybergymnasiet.se
Gustav af Sandeberg (förstelärare) Samhällskunskap/Religion 040-631 44 36 gustav.afsandeberg@cybergymnasiet.se
Helena Walker Lidén Svenska/Svenska som andraspråk 040-631 44 11 helena.walkerliden@cybergymnasiet.se
Jan Ekenberg (förstelärare) Medieämnen/Bild 040-631 44 40 jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
Josefin Magnusson (förstelärare) Engelska/Historia 040-631 44 11 josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
Josefin Åkesson Frisörämnen 040-631 44 11 josefine.akesson@cybergymnasiet.se
Leif Sahlqvist Språk/Latin 040-631 44 40 leif.sahlqvist@cybergymnasiet.se
Malin Olausson Biologi/Bioteknik/Svenska 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
Maria Eriksson Svenska som andraspråk 040-631 44 07 maria.eriksson@cybergymnasiet.se
Martin Mars Engelska/Historia/Naturkunskap 040-631 44 07 martin.mars@cybergymnasiet.se
Mats Johansson Elämnen 040-631 44 11 mats.johansson@cybergymnasiet.se
Natasha Hägg Estetisk kommunikation/Historia/Idrott/Teater 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Geografi/Samhällskunskap 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
Oscar Zeime Idrott/Matematik 040-631 44 11 oscar.zeime@cybergymnasiet.se
Rebecka Bengtsson Svenska/Religion 040-631 44 07 rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
Robin Kristiansson Filosofi /Samhällskunskap/Sociologi 040-631 44 36 robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
Susanne Eneroth Gränssnittsdesign 040-631  44 07 susanne.eneroth@cybergymnasiet.se
Tobias Ogenblad Svenska/Historia 040-631 44 36 tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Media/Psykologi 040-631 44 36 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

Mentorer

Klass Mentor Telefonnummer E-post
C17El Abdorreza Toosi/Oscar Zeime 040-631 44 11  abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se  oscar.zeime@cybergymnasiet.se
C17EsHu Natasha Hägg 040-631 44 40  natasha.hagg@cybergymnasiet.se
C17Hv Anna Gadén 040-631 44 16  anna.gaden@cybergymnasiet.se
C17Na Maria Eriksson 040-631 44 07  maria.eriksson@cybergymnasiet.se
C17Sa Fredrik Svensson/Gustav af Sandeberg 040-631 44 40/040-631 44 36  fredrik.svensson@cybergymnasiet.se gustavafsandeberg@cybergymnasiet.se
C17Te Rebecka Bengtsson 040-631 44 07  rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
C16El Josefin Magnusson 040-631 44 11  josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
C16Es  Natasha Hägg 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
C16Hu  Tobias Ogenblad 040-631 44 36  tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
C16Hv  Josefine Åkesson 040-631 44 16  josefine.akesson@cybergymnasiet.se
C16Na  Malin Olausson 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
C16Sa Tobias Ogenblad 040-631 44 36 tobias.ogenblad@cybergymnasiet.se
C16Te Nina Andersson 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
C15El Mats Johansson  040-631 44 05 mats.johansson@cybergymnasiet.se
C15Es  Jan Ekenberg 040-631 44 40  jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
C15Hv  Anna Gadén  040-631 44 16 anna.gaden@cybergymnasiet.se
C15Na Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se
C15Sa  Robin Kristiansson  040-631 44 36  robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
C15Te  Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se

Undrar du något?

Det är inte konstigt att ha en massa frågor i huvudet om gymnasiet. Kolla först in vår Frågor och Svar-sida där du förhoppningsvis finner svaret. Vill du ställa en fråga du inte funnit svar på gör du det här nedanför.

>