Kontakt

Här hittar du adress- och kontaktdetaljer till skolans personal och lokaler. Om du har ett särskilt ärende, som frågor om datum och tider för Öppet Hus, information om våra program etc, gå in under respektive sida så når du rätt ansvarig person. På sidan Dokument & Blanketter finner du även våra styrdokument samt formulär för klagomål.

Besöks- och postadress

Gata Postnummer / Ort Telefonnummer E-post
Östra Kanalgatan 3 211 41 Malmö 040-631 44 00 malmo@cybergymnasiet.se
CyberHair – kundmottagning (måndagar) 040-631 44 42

Skolledning

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Lotta Juvin Rektor 040-631 44 09 lotta.juvin@cybergymnasiet.se
Christin Wraae Koordinator 040-631 44 27 christin.wraae@cybergymnasiet.se
Christina (Stina) Sass EHT-chef/Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Anna Gadén Programchef EE/ES/HU/HV 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Programchef NA/SA/TE 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se

 

Elevvård / SYV

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Christina (Stina) Sass Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Ann-Charlotte Sjöberg Studievägledare 040-631 44 06 anncharlotte.sjoberg@cybergymnasiet.se
David Berman Elevassistent 040-631 44 28 david.berman@cybergymnasiet.se
Eylem Yilmazer Elevassistent 040-631 44 03 eylem.yilmazer@cybergymnasiet.se
Susanna Thurell Skolsköterska 040-631 44 15 susanna.thurell@cybergymnasiet.se
Mirjam Västskär Speciallärare 040-631 44 04 mirjam.vastskar@cybergymnasiet.se
Cliff Soukka Elevstödjare 040-631 44 23 cliff.soukka@cybergymnasiet.se

 

Vaktmästeri

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Mariusz Lewinski Fastighetsansvarig 0768-852414 mariusz.lewinski@cybergymnasiet.se

Lärare

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Abdorreza Toosi Elteknik/Mekatronik/Datorteknik 040-631 44 11 abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se
Anna Berggren Kemi/Teknik 040-631 44 07 anna.berggren@cybergymnasiet.se
Anna Gadén Frisörämnen 040-631 44 11 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Arvid Jonsson Matematik/Fysik 040-631 44 07 arvid.jonsson@cybergymnasiet.se
Fredrik Svensson Fotografisk bild/Matematik/Programmering 040-631 44 40 fredrik.svensson@cybergymnasiet.se
Gitte Hildebrandt Danska 040-631 44 40 gitte.hildebrandt@cybergymnasiet.se
Gustav af Sandeberg (förstelärare) Samhällskunskap/Religion 040-631 44 07 gustav.afsandeberg@cybergymnasiet.se
Helena Walker Lidén (förstelärare) Svenska/Svenska som andraspråk 040-631 44 36 helena.walkerliden@cybergymnasiet.se
Jan Ekenberg Medieämnen/Bild 040-631 44 40 jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
Josefin Magnusson (förstelärare) Engelska/Historia 040-631 44 36 josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
Josefine Åkesson Frisörämnen 040-631 44 36 josefine.akesson@cybergymnasiet.se
Leif Sahlqvist Språk/Latin 040-631 44 40 leif.sahlqvist@cybergymnasiet.se
Malin Olausson Biologi/Bioteknik/Svenska 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
Malin Palm Engelska/Enreprenörskap 040-631 44 07  malin.palm@cybergymnasiet.se
Maria Eriksson Svenska som andraspråk 040-631 44 07 maria.eriksson@cybergymnasiet.se
Martin Mars Engelska/Historia/Naturkunskap 040-631 44 07 martin.mars@cybergymnasiet.se
Mats Johansson Elämnen 040-631 44 05 mats.johansson@cybergymnasiet.se
Mikaela Ubilla Persson Spanska/Svenska 040-631 44 40 mikaela.ubillapersson@cybergymnasiet.se
Natasha Hägg Estetisk kommunikation/Historia/Idrott/Teater 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
Nina Andersson Geografi/Samhällskunskap 040-631 44 07 nina.andersson@cybergymnasiet.se
Oscar Zeime Idrott/Matematik 040-631 44 36 oscar.zeime@cybergymnasiet.se
Per-Henrik Bartholdsson El/data 040-631 44 11  perhenrik.bartholdsson@cybergymnasiet.se
Rebecka Bengtsson Svenska/Religion 040-631 44 07 rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
Robin Kristiansson Filosofi /Samhällskunskap/Sociologi/Psykologi 040-631 44 07 robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
Sanna Åkerlund Frisörämnen 040-631 44 36 sanna.akerlund@cybergymnasiet.se
Tobias Ogenblad Svenska/Historia 040-631 44 40 tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se

Mentorer

Årskurs 1:

C18ElData, Per-Henrik Bartholdsson, 040-631 44 11, perhenrik.bartholdsson@cybergymnasiet.se

C18ElElteknik, Mats.johansson, 040-631 44 11, mats.johansson@cybergymnasiet.se

C18Es, Jan Ekenberg, 040-631 44 40, jan.ekenberg@cybergymnasiet.se

C18Hu, Jan Ekenberg, 040-631 44 40, jan.ekenberg@cybergymnasiet.se

C18Hv, Sanna Åkerlund, 040-631 44 36, sanna.akerlund@cybergymnasiet.se

C18Na, Arvid Jonsson, 040-631 44 07, arvid.jonsson@cybergymnasiet.se

C18SaBet, Malin Palm, 040-631 44 07, malin.palm@cybergymnasiet.se

C18SaSam, Martin Mars, 040-631 44 07, martin.mars@cybergymnasiet.se

C18Te, Anna Berggren, 040-631 44 07, anna.berggren@cybergymnasiet.se

Årskurs 2:

C17ElData, Helena Walker Lidén, 040-631 44 11, helena.walkerliden@cybergymnasiet.se

C17ElElteknik,Oscar Zeime, 040-631 44 36, oscar.zeime@cybergymnasiet.se

C17Es,Tobias Ogenblad , 040-631 44 40, tobias.ogenblad@cybergymnasiet.se

C16Hu, Tobias Ogenblad , 040-631 44 40, tobias.ogenblad@cybergymnasiet.se

C17Hv, Anna Gadén, 040-631 44 36, anna.gaden@cybergymnasiet.se

C17Na, Maria Eriksson, 040-631 44 07, maria.eriksson@cybergymnasiet.se

C17SaSam, Gustav af Sandeberg, 040-631 44 07, gustavafsandeberg@cybergymnasiet.se

C17SaBet, José Sanchez, 040-631 44 07, jose.sanchez@cybergymnasiet.se

C17Te, Rebecka Bengtsson, 040-631 44 07, rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se

Årskurs 3:

C16El, Josefin Magnusson/Helena Walker Lidén, 040-631 44 36, josefin.magnusson@cybergymnasiet.se, helena.walkerliden@cybergymnasiet.se

C16Es,Tobias Ogenblad , 040-631 44 40, tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se

C16Hu, Tobias Ogenblad , 040-631 44 40, tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se

C16Hv, Josefine Åkesson , 040-631 44 36, josefine.akesson@cybergymnasiet.se

C16Na, Malin Olausson , 040-631 44 07, malin.olausson@cybergymnasiet.se

C16Sa, Robin Kristiansson, 040-631 44 07, robin.kristiansson@cybergymnasiet.se

C16Te, Nina Andersson, 040-631 44 07, nina.andersson@cybergymnasiet.se

 


Undrar du något?

Det är inte konstigt att ha en massa frågor i huvudet om gymnasiet. Kolla först in vår Frågor och Svar-sida där du förhoppningsvis finner svaret. Vill du ställa en fråga du inte funnit svar på gör du det här nedanför.

>