Kontakt

Besöks- och postadress

Gata Postnummer / Ort Telefonnummer E-post
Östra Kanalgatan 3 211 41 Malmö 040-631 44 00 malmo@cybergymnasiet.se

Skolledning

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Lotta Juvin Rektor 040-631 44 09 lotta.juvin@cybergymnasiet.se
Christin Wraae Koordinator 040-631 44 27 christin.wraae@cybergymnasiet.se
Christina (Stina) Sass Kurator 040-631 44 20 christina.sass@cybergymnasiet.se
Anna Gadén Programchef HV/EE 040-631 44 16 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Staffan Persson Programchef NA/TE/EK 040-631 44 25 staffan.persson@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Programchef SA/HU/ES 040-631 44 14 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

 

Elevvård / SYV

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Christina (Stina) Sass Kurator 040-631 44 20  christina.sass@cybergymnasiet.se
Kristina Wallentin  Studievägledare 040-631 44 06  kristina.wallentin@cybergymnasiet.se
Peter Rosenqvist Elevassistent 040-631 44 28 peter.rosenqvist@cybergymnasiet.se
Eylem Yilmazer Elevassistent 040-631 44 03 eylem.yilmazer@cybergymnasiet.se
Susanna Thurell Skolsköterska 040-631 44 15 susanna.thurell@cybergymnasiet.se
Mirjam Västskär Speciallärare 040-631 44 04 mirjam.vastskar@cybergymnasiet.se
Cliff Soukka Elevstödjare 040-631 44 23 cliff.soukka@cybergymnasiet.se

 

Vaktmästeri

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Mariusz Lewinski fastighetsansvarig 0768-852414  mariusz.lewinski@cybergymnasiet.se

Lärare

Namn Tjänst/Roll Telefonnummer E-post
Abdorreza Toosi Elteknik/Teknik 040-631 44 11 abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se
Anna Gadén (förstelärare) Frisörämnen 040-631 44 16 anna.gaden@cybergymnasiet.se
Bo Nilsson Elkompetens/Ellära 040-631 44 05 bo.nilsson@cybergymnasiet.se
Emina Selimovic Matematik 040-631 44 36 emina.selimovic@cybergymnasiet.se
Gitte Hildebrandt Danska 040-631 44 36 gitte.hildebrandt@cybergymnasiet.se
Gustav af Sandeberg (förstelärare) Samhällskunskap föräldraledig t.o.m jan-2018
Helena Walker Lidén Svenska som andraspråk 040-631 44 11  helena.walkerliden@cybergymnasiet.se
Jan Ekenberg (förstelärare) Medieämnen/Bild 040-631 44 40 jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
Jenny Levin Frisörteknik 040-631 44 16 jenny.levin@cybergymnasiet.se
Jessica Thörn Siverö Svenska som andraspråk tjänstledig våren 2017
Josefin Magnusson (förstelärare) Engelska/Historia 040-631 44 11 josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
Leif Sahlqvist Språk/Latin/Geografi 040-631 44 40 leif.sahlqvist@cybergymnasiet.se
Malin Olausson Biologi/Naturkunskap 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
Martin Mars Engelska/historia 040-631 44 07 martin.mars@cybergymnasiet.se
Mirjam Västskär Religion  040-631 44 04 mirjam.vastskar@cybergymnasiet.se
Natasha Hägg Teater/idrott/engelska 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
Olof Cerne Kemi/Matematik 040-631 44 07 olof.cerne@cybergymnasiet.se
Rawan Habib Fysik 040-631 44 07 rawan.habib@cybergymnasiet.se
Rebecka Bengtsson Svenska/Religion 040-631 44 07 rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
Robin Kristiansson Filosofi /Samhällskunskap/Sociologi 040-631 44 36 robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
Roger Falk elämnen 040-631 44 05 roger.falk@cybergymnasiet.se
Susanne Eneroth Filmproduktion/Webbutveckling 040-631 44 07 susanne.eneroth@cybergymnasiet.se
Staffan Persson  Matematik 040-631 44 25  staffan.persson@cybergymnasiet.se
Tobias Ogenblad Svenska/Historia 040-631 44 36  tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
Ulrika Donnelly Entreprenörskap/Psykologi 040-631 44 36 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

Mentorer

Klass Mentor Telefonnummer E-post
C16EL Josefin Magnusson 040-631 44 11  josefin.magnusson@cybergymnasiet.se
C16ES  Natasha Hägg 040-631 44 40 natasha.hagg@cybergymnasiet.se
C16HU  Tobias Ogenblad 040-631 44 36  tobias.ogenbland@cybergymnasiet.se
C16HV  Jenny Levin 040-631 44 16  jenny.levin@cybergymnasiet.se
C16NA  Malin Olausson 040-631 44 07 malin.olausson@cybergymnasiet.se
C16SA  Emina Selimovic 040-631 44 36  emina.selimovic@cybergymnasiet.se
C16TE  Olof Cerne 040-631 44 07 olof.cerne@cybergymnasiet.se
C15EL Roger Falk  040-631 44 05  roger.falk@cybergymnasiet.se
C15ES  Jan Ekenberg 040-631 44 40  jan.ekenberg@cybergymnasiet.se
C15HV  Anna Gadén  040-631 44 16 anna.gaden@cybergymnasiet.se
C15Na Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se
C15SH  Robin Kristiansson  040-631 44 36  robin.kristiansson@cybergymnasiet.se
C15Te  Martin Mars 040-631 44 07  martin.mars@cybergymnasiet.se
C14EkEstHu  Kristina Wallentin 040-631 44 06  kristina.wallentin@cybergymnasiet.se
C14EL Abdorreza Toosi 040-631 44 11 abdorreza.toosi@cybergymnasiet.se
C14HV  Jenny Levin 040-631 44 16 jenny.levin@cybergymnasiet.se
C14NaTe Rebecka Bengtsson 040-631 44 07 rebecka.bengtsson@cybergymnasiet.se
C14Sh Ulrika Donnelly 040-631 44 14 ulrika.donnelly@cybergymnasiet.se

Undrar du något?

Det är inte konstigt att ha en massa frågor i huvudet om gymnasiet. Kolla först in vår Frågor och Svar-sida där du förhoppningsvis finner svaret. Vill du ställa en fråga du inte funnit svar på gör du det här nedanför.

>